PWR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWR

Bgr Carlos & NeS & Çağatay Ege Kuruluşudur

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Adolf Hitler Tribute

4 posters
YazarMesaj
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Adolf Hitler Tribute Empty
MesajKonu: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptySalı Mayıs 03, 2011 6:20 pm

~Queen Bee~

~Queen Bee~

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 3:16 pm

Hitler.En sevdiğim adamlardan biri.İdealist ve zeki.Neyse teşekkürler
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:01 pm

Önemli Değil Keşke Yahudilerin Tamamen Soyunu Kurutsaydı...
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:11 pm

Yahudilerin kökünü kurutması hakkında haklı bir adam ama oldukça ırkçı. Alman olmayan insanları toplama kamplarına gönderip öldürttü. Ben zaten sevmiyorum bu adamı.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:13 pm

Hayır Adolf Sadece Yahudi Piçlerini Öldürdü..
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:16 pm

Toplama kamplarında sedece Yahudiler yok.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:18 pm

ehh olsun o kadar nede olsa Yahudi Öldürmek Sevap
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:21 pm

Niye Kuran'da Yahudileri öldürün mü yazıyor?
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:22 pm

Hayır Ama Yahudi öldürmenin sevap oldugu ve yahudi bir kişi ile arkadaş olunursa olan kişinin günaha giricegide yazıyor..
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:25 pm

Kanıtla!
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:30 pm

Kanka Tartışmayalım bence burda sonra devam ederiz msnden yada faceden konuşuruz
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:31 pm

Evet sonuçta ikimizde birbirimize inanmadığımıza göre... Very Happy
Kane
Co Admin
Co Admin
Kane

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:42 pm

The King of Kings demiş ki:
Yahudilerin kökünü kurutması hakkında haklı bir adam ama oldukça ırkçı. Alman olmayan insanları toplama kamplarına gönderip öldürttü. Ben zaten sevmiyorum bu adamı.

Aşırı diktatör bir adam.Onu iyi bir lider olarak görmüyorum...Kuran'da Yahudi öldürmenin hakkında bir şey de denmiyor.!!!
~Queen Bee~

~Queen Bee~

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 5:47 pm

Unutmayin Kuran her yaratilani sevmeyi emreder.Yahudileri oldurmek vs soz konusu degil.Ayrica bence Hitler gayet iyi bir liderdi.Sahsen saygi duydugum nadir insanlardan biri.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 6:12 pm

Hayır Kuranda İslam Düşmanlarını Öldürmek Sevap Bir Kitapta okudum ve bir filmde izlemiştim eger birisi bir yahudiyi öldürürse sevap kazanır yahudiler en adi insanlar fakir olan bir yahudiyi yahudi saymazlar ve ayrım yaparlar
The King of Kings

The King of Kings

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 6:15 pm

Alıntı :
Unutmayin Kuran her yaratilani sevmeyi emreder.Yahudileri oldurmek vs soz konusu degil.Ayrica bence Hitler gayet iyi bir liderdi.Sahsen saygi duydugum nadir insanlardan biri.
Hitler iyi bir diktatördü. Ordusun tek bir yön hariç iyi yönetiyordu: Savunma. Hitler'in ordusu savunmadan yoksun sadece saldırı üzerine odaklanmış bir orduydu. O yüzden İtalya savaştan çekilince Almanya Avrupa'nı ortasında 3 tane rakibe karşı tek kalınca ve devreye ABD'de girince Almanya'nın savunma açığı ortaya çıktı. Fransa'nın başından ve Moskova'dan Berlin'e kadar gerilediler. Sonuçta Hitler'in politikası ortadaydı. "Yayılmacı", yani sadece saldıran savunmayı asla ve asla düşünmeyen. Hitler'in bu anlayışı da onun haytına mal oldu. İntihar etti. Ben şahsen bu kadar başarısına rağmen Hitler'i sevmiyorum. Sonuçta Dünya'da 50 Milyon insanın ölmesine sebep olan kişi.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Adolf Hitler Tribute   Adolf Hitler Tribute EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 6:44 pm

neyse konu kapansın

Adolf Hitler Tribute
1 sayfadaki 1 sayfası