PWR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWR

Bgr Carlos & NeS & Çağatay Ege Kuruluşudur

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Angelina Love Ringde

2 posters
YazarMesaj
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Angelina Love Ringde Empty
MesajKonu: Angelina Love Ringde   Angelina Love Ringde EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 1:59 pm

Angelina ringe doğru gelir.
Angelina Love Ringde Angelina15
Ve ringe girer.
Angelina Love Ringde Angelina16
Mikrofon alıp konuşmaya başlar.
Angelina Love Ringde 2urbbid
--
Buraya minik Velvet ve Ryselly hakkında konuşmaya geldim.

--Velvet tatlım herkese beni yeniceğini söylediğini duydum.Vay anasını.Yine aynı şeyleri sayıklamak istemiyorum ama mecbur bırakıyorsun yapıcak bişey yok.Sen ve beni yenmek.(Güler).Sen güreşmeyi bilmeyen minik bir kişiliksin.Bu alemde ne işin var hala anlamış değilim.Dayak yiyerek ve boş boş vaatlerde bulunarak herkesi çok eğlendiriyorsun.Dur 1 dakka sanırım anladım.Senin bu alemdeki işin sadece insanları eğlendirmek.Güreşmek falan değil.Her neyse yeni bi vaat atmışsın ortaya.Beni yenicekmişsin.Bunu daha öncede tartışmıştık.Sen beni yenemezsin.Anla artık bunu
Gelelim Ryselly konusuna.Bana ders vericeklermiş.Bunu duyduğumda gülmekten karnıma ağrılar girmişti.2 ezik gelmişler bir araya beni pataklayacağını söylüyorlar.Yook ya.Bu işler o kadar kolay değil böcükler.Sizin lafınızda Velvet'in ki gibi boş bir vaat.Adı üstünde sadece laf.Bu işler 2-3 kişi biz onu yenicez biz onu pataklicaz demekle bitmez.Önce icraat sonra laf böcükler.Bu arada bana sakın bulaşmayı denemeyin o zaman görürüz kim kime ders veriyormuş.
ƒяєηcђ кiss♥

ƒяєηcђ кiss♥

MesajKonu: Geri: Angelina Love Ringde   Angelina Love Ringde EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 2:04 pm

Ryse sinirli bir eşkilde ring'e gelir.
Ve angie.
kapa çeneni senin lanet olası pislik.
kendini ne sanıyosun.
güçlümü.
tanılıyosun sen güçsüz bi tavuksun[seyircilere sinirli bakar]
Velvet'e gelelim şimdi o kendini zaten ezik duruma düşürmüş bir diva.
Ama sen harbiden tavuksun.
Parfümün iğrenç kokuyor hele'de yüzün.
Bence bakım yapmalısın güzelim der.
~Queen Bee~

~Queen Bee~

MesajKonu: Geri: Angelina Love Ringde   Angelina Love Ringde EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 2:11 pm

hahaha senin embesil olduğun artık kesinleşti.Tatlım ben buraya güzellikle ilgili birşey söylemeye gelmedim.Anladım artık sen laf sokmayı bilmiyorsun.Sen tam bir aptal sarışınsın + kokoşsun.Anlayamıyorum buraya ne halt yemeye geldin.Vee ben kendimi güçlü sanmıyorum öyleyim zaten.Eğer kanıt istiyorsan hemen şu anda rahatça seni dövebilirim.Ama dur şimdi korkarsın sen nede olsa minik koruman yanında yok.Sana yüklenmek istemiyorum sen en iyisi git makyajını falan tazele ve ringlerden uzak dur.Sonuçta bir işe yaramıyosun.

Angelina Love Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angelina Love?
» Angelina Love <3
» Velvet ringde.
» Cena Ringde !