PWR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWR

Bgr Carlos & NeS & Çağatay Ege Kuruluşudur

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Off ulan offf.

3 posters
YazarMesaj
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 4:44 pm

Off ulan offf. Kahatlamormm

İlker'le bir konuşmamız daha.
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 7:55 pm

Yeter ama ya.Platonik ask senin ki.Gercek olmaz unut artik. !!
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 7:57 pm

~Queen Bee~ demiş ki:
Yeter ama ya.Platonik ask senin ki.Gercek olmaz unut artik. !!
bende diyom keretayada dinlemiyoki boş ver kanka böyle takılsın 1-2 hafta sonra düzelir..
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:01 pm

Kanka hep oyle.Birine asik oluyo oburunu unutuyo.Hepsinede ask diyo anlamadim gitti.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:03 pm

kanka bu her gördügü erkege aşık oluyo arif cankuşun kız versiyonu Very Happy tvde bi ünlü birini seviyorum artık dese kendisi sancak Very Happy
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:05 pm

Neyse kanka bosver gitsin.Adam gibi birini bulcak insallah. Very Happy
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:08 pm

arkadaşımda olmasa gene acır geçerim kankam bende üzülüyom keretayı üzgün görünce ama özgede bokunu çıkardı bunu ünsüz birisiyle başgöz etmek lazım Very Happy
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:11 pm

Amacim o zaten. Very Happy
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:21 pm

Sizi bir şey anlatanda kabahat !!! Anlatmıyorum bundan sonra..
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:30 pm

Hemen alin zaten.Ben seni dusundugum icin konusuyorum.Hep uzulen sen oluyosun. !!
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:33 pm

Hemen alındım... Sen de hemen çıkışıyorsun... Her gördüğüm erkeğe aşık olacak kadar kaşar değilim ben. Belki de bu yönünden anladığım için alınmışımdır. ! Beta'da da aynı şey olmuştu ! Kaç kişi oldu şimdiye kadar 100 mü ? Ben kaç adam gördüm kaç ülü gördüm kaç tane tatlı ünlü gördüm kaçına aşık oldum ?
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:36 pm

Peki ben sana kasar diye bisey dedim mi.Benim cikismamin sebebi uzulmeni istemiyorum artik.Gecen sefer gordum.Agladin falan.Ben de uzuluyorum sen uzulunce.Sadece artik uzulmeni istemiyorum konu o.Kime asik olursan ol ona bisey dedigim yok.Ama o cevap vermedi diye uzulme veya aglama.....
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:39 pm

Ben platonik aşkı seviyorum. En azından doğru düzgün aşk oluyor. Öyle insan gibi oluyor yani. Benim de problemim bu.
~Queen Bee~

~Queen Bee~

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:42 pm

Tamam unut dediklerimi.Ozur dilerim.
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 8:43 pm

Ben de.
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyPaz Mayıs 01, 2011 12:42 am

özge kusura bakma kanka ben o manada demek istemedim hem zaten kaşar başka ayran gönül başka mesela dün hayri die bi arkım 4 tane kız getirdi 4üde kaşar dedimki kızlara kızlar kızlar 3e 3 tag maçı yapakmı 6 kişiyiz dedim olur dediler ama tag maçı yapmadık bunları aldım birini dierini hayri seviştik bunlarla 1-2 saat gıkları çıkmadı işte kaşar bu pnp Very Happy
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:51 am

Chris Jericho demiş ki:
özge kusura bakma kanka ben o manada demek istemedim hem zaten kaşar başka ayran gönül başka mesela dün hayri die bi arkım 4 tane kız getirdi 4üde kaşar dedimki kızlara kızlar kızlar 3e 3 tag maçı yapakmı 6 kişiyiz dedim olur dediler ama tag maçı yapmadık bunları aldım birini dierini hayri seviştik bunlarla 1-2 saat gıkları çıkmadı işte kaşar bu pnp Very Happy

Tamam kanka sorun değil. Hey Allah'm yazık kızlara ... Güreşmeyi öyle sevişmek sanıyorlardır. Very Happy
Chris Jericho
Moderatör
Moderatör
Chris Jericho

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:53 am

Heel Sky demiş ki:
Chris Jericho demiş ki:

Tamam kanka sorun değil. Hey Allah'm yazık kızlara ... Güreşmeyi öyle sevişmek sanıyorlardır. Very Happy
dedikki kızlar kızlar kızlar mayolarınız varmı suda güreş yaparık Very Happy dedim bişey demediler sonra işte 1 i bana 1i hayriye çıktık yukarıya offff fena saatlerdi Very Happy
Heel Sky
Moderatör
Moderatör
Heel Sky

Off ulan offf. Empty
MesajKonu: Geri: Off ulan offf.   Off ulan offf. EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:56 am

Chris Jericho demiş ki:
Heel Sky demiş ki:
Chris Jericho demiş ki:

dedikki kızlar kızlar kızlar mayolarınız varmı suda güreş yaparık Very Happy dedim bişey demediler sonra işte 1 i bana 1i hayriye çıktık yukarıya offff fena saatlerdi Very Happy

Sen de ne abaza çıktın ya ? .d

Off ulan offf.
1 sayfadaki 1 sayfası