PWR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWR

Bgr Carlos & NeS & Çağatay Ege Kuruluşudur

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Viper Returns !

4 posters
YazarMesaj
The Viper
Co Admin
Co Admin
The Viper

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyPerş. Nis. 28, 2011 2:25 pm

I Hear Voices !!!

Ve Randy Orton Gozukuyor . Ve Orton Ringe Dogru İlerliyor...
Viper Returns !  Vcywxx
Orton Ringe Giriyor. Ve Taunt Yapar.
Viper Returns !  Randy-orton-o
Tauntundan Sonra Mikrafon Alıp Konusur :
Viper Returns !  Picture1zx
-Evet , Evet , Evet ! The Viper Returns ! Ben Dondum . Hicbiriniz Yanlıs Gormuyorsunuz ! Hemde Hangi Brand'a Mı ? SMACKDOWN'a ! Artık Beni , Smackdown'da Goreceksiniz . Ayrıca Bende Bir Fazlalık Olacak . Aslında Fazlalık Demek Yanlıs Olur . Bir Ödül ! World Heavyweight Title ! İlk Hedefim O . Beni Durducak Kim Var ? Cevap... K... K.. Kimse !!! Cevap Olarak Ne Bekliyordunuz Ki? Birini Soylememi Mi ? Ahahaha... Guldurmeyin ! Ben Durdurulmazım . Eger Bunu Yaparım Diye Dusunen Varsa Sadece Dusunmekle Kalacak . 'RKO'landıktan Sonra Kemer Tabikide Benim Olacak !
The Last Outlaw

The Last Outlaw

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 11:30 am

Bir anda ışıklar kapanır.Dın sesi duyulur.Ardından Ain't No Grave çalar.Undertaker apronda görünür.Ağır adımlarla ringe doğru ilerler.

Viper Returns !  220px-Undertaker_en_WM

Ringe girer ve mikrofon alır.

Viper Returns !  Images?q=tbn:ANd9GcQOlzvnMtzOGxZHHYTl2pLDIEbK6j_8PnQDmtLoIQa_kG35XT1y

- Randy! Demek benim brandıma gelip,benim kemerimi istiyorsun.Taker bu cesaretini sevdi.Ama,kemerini istemeni sevmedi.Hayatının en büyük 2 hatasını yaptın Randy! Brandıma gelip kemerimi istedin! Gençsin ve hatalarını bilemiyorsun.Hemen buradan defol!Yoksa daha hayatını yaşayamadan cehennemi boylarsın!
The Viper
Co Admin
Co Admin
The Viper

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 2:18 pm

Randy , Gulmeye Baslar .
Ardından Konusur :
-Ne ? Senin Brand'ın Mı ? Taker Sen Bu Ruh Olayları ile Cok Takılıyorsun Galiba Ah*ak .Bu , Ah*ak Ruh islerin Sayesinde Delirdigini Hepimiz Goruyoruz . Aaa, Evet! Benden Ornek İsteyeceksiniz Dimi ? Tamam ! Tamam ! İste Geliyor .
-Bana Dalasman !
Randy Orton Defeated The Undertaker !!! Bunu Duymak O Kadar Zor Olmamalı ! Ve Yapacagımız Herhangi bir Macta Sunu Duyacagız . Randy Strikes an Rko to The Underbaker !
The Last Outlaw

The Last Outlaw

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 3:22 pm

Undertaker öksürür.Sırıtır ve konuşur;

Viper Returns !  Images?q=tbn:ANd9GcQOlzvnMtzOGxZHHYTl2pLDIEbK6j_8PnQDmtLoIQa_kG35XT1y

- Efendim Randy? Seni duyamadım? Yoksa zehri alınmış bir yılan mı tısladı? Gerçekten çok korktum. Aman Tanrım,Randy beni bir yılan gibi ısıracak! Sen ancak rüyanda beni yenebilirsin Randy! Git kendine göre birini bul. Ama bulamazsın. Çünkü senin rakibin ancak divalardan biri olabilir. O kadar güçsüzsün ki! Sana bir dokunsam korkup kaçarsın. Ve mantıksal olarak,bana RKO yapman zor.Koca cüsseliyim,ve senden 10-20 santim kadar uzunum. O kadar zıplayabilirsen RKO yaparsın.Tabi işlerse.Ve sana son bir öğüt,SAKIN BENİM WHC YOLUNDA ÖNÜME ÇIKMA!

Taker bu sözlerden sonra R.I.P çeker.
The Viper
Co Admin
Co Admin
The Viper

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 3:32 pm

Orton , Undertaker 'ın Konusmasından Sonra Mikrafonu Alır .
Ve Konusmaya Baslar :
-Ne Yani ? Sana 'RKO' Cakamaz Mıyım ? Hm.. Senin İcin Bir Hatırlatma Yapmalıyım Galiba , Undertaker ! İste Orda !

-Bu Ne Diyorsun ! Sustun Galiba Taker !
The Last Outlaw

The Last Outlaw

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 3:37 pm

- Tamam aptal! Kabul orada bana RKO yaptın.Peki nasıl? Ben tam sana Chokeslam yapacakken yaptığım bir hata yüzünden RKO yaptın.Kabul ediyorum.Ama bir dahaki sefere o kadar şanslı olamayacaksın çömez! Kanıtlamak istiyorsan haftayaki şovda benle maç yap!
Kane
Co Admin
Co Admin
Kane

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 4:04 pm

Her yer kıpkırmızı oluyor ve Büyük kırmızı canavar Kane ringe gelip konuşmaya başlar.
:''Siz...Siz 2 palyaço.Sizin amacınız nee haaa!!!!Sen The Undertaker seni birçok kez yendim.Sana Tombstone larda yaptım.Madem ki kendini kanıtlamak istiyosun o zaman Bir sonraki PPW şovunu bekle ve işte o zaman Randy ile maç yap.Ve...siz 2'niz arasındaki maçın hakemi de ben olacağım.!!! ''
Just Brıng It
Co Admin
Co Admin
Just Brıng It

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyCuma Nis. 29, 2011 4:56 pm

İf You Smeeellllll What The Rock İs Cookin..

SD GM THE ROCK geliyor.

-Hey siz 3üz dingiller çok konuştunuz.Bu hafta Smackdown'da Randy Orton vs The Undertaker vs Kane maçı olacak.Ama öyle anne bezimi değiştir yok,birbirinizin kıçlarını tekmeliyeceksiniz.
The Last Outlaw

The Last Outlaw

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyC.tesi Nis. 30, 2011 7:11 am

Taker Rock'u duyunca sırıtır.Ain't No Grave eşliğinde ringden ayrılır.
Kane
Co Admin
Co Admin
Kane

Viper Returns !  Empty
MesajKonu: Geri: Viper Returns !    Viper Returns !  EmptyPaz Mayıs 01, 2011 3:13 pm

KİLİT!!!

Viper Returns !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» What The Rock Returns